Otomatik sulama sistemi, bitkilerin, bahçelerin su ihtiyacını karşılamak için otomatik olarak kontrol edilmesini sağlayan sisteme verilen bir isimdir. Bu sitem ile bahçenizin, çimlerinizin su ihtiyacının karşılanmasında bu sistem sayesinde suyun israf edilmesini engellemektedir.

Sulama sistemi

Bu sitemin kurulmasında, profesyonel firmalardan birisi olan bu firma, özellikle toprağın içine gömülerek toprak üstünde herhangi bir boru görünmemektedir. Otomatik sulama sistemi kuracak olan firma bahçenize gelerek, keşif çalışması yaparak sağlam bir sitem için planlama yapmaktadır. Daha sonra planlamadan sonra gerekli boru ve diğer ekipmanlar hazırlanarak bahçeye gelinir. Boruların döşenmesi için su borularının gömüleceği oluklar açılması gerekmektedir. Açılan bu oluklara yerleştirilen bu borular birleştirilerek ana boruya bağlanır.

Otomatik Sulama

            Daha sonra otomatik sulama sistemi işlevini sağlayan otomatik vana sitemi ana şebekeye eklenerek boruların izolasyonunun sağlanması gerekmektedir. Bu izolasyonun yapılması şarttır. Çünkü kış aylarında buzlanmanın önlenmesi için bu şarttır. Bu işlemin ardından herhangi bir şekilde donmanın olmaması için ekstra bir önlem alınmasına gerek yoktur. Bu sitem zaman ayarlı olabilmektedir. Bu sayede belli zaman aralıklarında sulama yapılarak bitkinin en üst düzeyde verime sahip olmasını sağlayacaktır. Ayrıca sulama sistemi bünyesinde bulunan yağmur sensörü sayesinde ekstra sulama yapmadan bunu erteleyerek farklı bir zamanda otomatik sulama sistemi ile otomatik olarak sulama yapma imkanını sunmaktadır.

otomatik sulama sistemi reel sulama peyzaj insaat ankara türkiye

otomatik sulama sistemi reel sulama peyzaj insaat ankara türkiye

Theme Image


   
Park Bahçe Sulama alanında akıllı teknolojiler sayesinde ekonomik ve zamandan tasarruf edilerek damlama, spring, gibi çeşitli sulama araçlarının satışı ve kurulumunu üstlenmekteyiz!
   

   
Tüm sulama sistemleri hakkında bilgi veya teklif almak için randevu sayfamızı iyaret edebilirsiniz!
   

   
Otomatik sulama sistemlerini rain braid sulama sistemlerini kullanarak satışını ve kurulumunu yapmaktayız!
   

Otomatik sulam Sistemleri Hakkında Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz
Otomatik sulama sistemleri ve araçları satış ve kurulumunu reelsulama olarak üstlenmekteyiz
Hızlı Randevu İçin
Bahçenizi daha güzel hale getirebilmemiz için hızlı randevu alın
Bahçenizin Otomatik Sulama Sistemine İhtiyacı Varsa
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim