Otomatik Sulama Sistemleri
Anafartalar mah. Şehit Yaşar Akanel Sok.
No 3/409

Tarlalar, bahçeler, parklar veya seralarda otomatik sulama sistemleri ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Reel Sulama Sistemleri ile tüm alanlara uygun sulama sistemleri, kurulum ve donanım hizmetleri ile faaliyet gösteriyoruz. Her alanın kapsam ve kapasitesine göre sistem belirlemesi için öncelikle keşif ve proje çalışması, sonrasında ise planlama ve montaj işlemleri ile otomatik sulama sistemleri tasarlıyoruz.

Otomatik sulama sistemleri; bitki türleri, meyve ve sebze türlerinin yanı sıra özel bitkiler, çiçekler, fidan ve ağaç yetiştiriciliği alanlarında da kullanılmaktadır. Buğdaydan üzüme, patatesten nohut'a dek tüm tarımsal alanlarda gerçek verim, gerçek kalite ve yüksek avantaj ile sulama sistemleri sunuyoruz.

Otomatik Sulama Sistemi Çeşitleri

Kullanım alanlarına göre otomatik sulama sistemleri belirlenir. Spring sulama sistemleri veya damlamalı sulama sistemlerinin yanı sıra oluk veya salma su sistemleri gibi farklı uygulamalar sunuyoruz. Otomatik sulama sistemlerinin tamamı, programlanabilir fonksiyonlarda kurulum edilir.

Spring sulama sistemlerinde uygulanan otomatik işlevler ile dilediğiniz zaman cep telefonundan kontrol etmeniz sağlanır. Sulamanın ne zaman, ne kadar miktarda yapılmasını hem ayarlama sistemi hem de opsiyonel olarak dilediğiniz zaman yapabilme özelliği sunulur.

Damlama sulama sistemlerinde de kurulum edilen boru ve ekipman sistemleri, uzaktan yönetilebilir teknolojiler ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden sulayabilme özellikleri ile sunulur. üsteli programlama özellikleri ile günlük, haftalık veya aylık, mevsimlik ayarlama seçenekleri bulunuyor.

Otomatik Sulama Sistemi Özellikleri

otomatik sulama sistemi reel sulama peyzaj insaat ankara türkiyeTarım alanlarında, bahçeler ve özel alanlarda sulama işlemlerini kolay ve konforlu hale getiren sistemlerdir. Otomatik sulama sistemleri, sulamada tasarruf sağlayan ve yüksek verim elde edilmesi için zamanında, etkin ve ideal sulama yapan sistemlerdir. Ayarlama modülleri ile yetiştirilen ürün ve bitkilerin, ideal biçimde sulanması, toprak ve havanın nem oranlarında göre sulama yapılması sağlanır.

Çeşitli sensörler modifiye edilerek yağmur veya don risklerinde, ekstra özellikler ile kombine ve konforlu çalışma özellikleri sunulur. Otomatik sulama sistemleri, her alanın karakteristik özelliklerine göre yapılır.

Otomatik Sulama Sistemleri Nasıl Uygulanır?

Metrekare veya hektar ölçülerine göre öncelikle keşif ve oluk tasarımları yapılır. Uygulama alanlarında, toprağın yapısı ve temel özelliklerinin yanı sıra yetiştirilecek ürünlerin genel özelliklerine göre oluklar açılır. Ana boru hatları, yan boru hatları gibi tüm alana borular döşenir. Görünüm açısından da kalite sağlayan otomatik sulama sistemleri, toprağın yüzeyine değil açılan oluklar ile toprağın al kısmında dizilim edilir.

Tıpkı beden yapısındaki damarların dolaşımları gibi toprak örtüsü altında tüm sistem tasarımı uygulanır. Sonrasında boru hattına izolasyon sağlanarak, soğuk ve yağışlı mevsimlerde de sulama sisteminin ve boruların zara görmesi önlenir. Otomatik sulama sisteminde kullanılan borular, ekipman ve tüm teçhizat, birinci sınıf malzemelerden ve Dünya standartlarında imal edilen ürünlerden seçiliyor.

Reel Sulama Sistemleri kalite ve güvenini sunarak, otomatik sulama sistemi tasarımlarında, montaj aşaması sonrasında izolasyon işlemini tamamlıyoruz. Böylelikle, uzun ömürlü kullanım konforu ve güvenli kullanım avantajı elde edebilirsiniz.

Uygulanan sulama sistemi özelliklerine göre sulama başlıkları monte edilir ve kontrolleri sağlanarak kurulum yapılır. Şayet kullanılacak sensör sistemleri veya akıllı sulama sistemi çeşitleri var ise tasarımları ve kurulumları yapılır. Kullanıma hazır şekilde eksiksiz olarak sunduğumuz otomatik sulama sistemleri, tüm yeşil alanlarda, tarla, sera, bahçeler, bağ ve özel- kamusal alanlarda verimli ve nitelikli yeşil alanlar elde etmenizi sağlar.

Akıllı Sulama Sistemleri

Otomatik sulama sistemlerinde, akıllı teknolojiler ile yepyeni tasarımlar sunuyoruz. Kablolu veya kablosuz tasarım özelliklerinin yanı sıra kolay kullanılabilir özellikleri ile tüm mobil teknolojilerden kontrol edilebilirlik ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Akıllı sulama sistemleri, cep telefonları, internet platformları, TV ve PC’lerden kullanılabilir sulama sistemleridir. Dilediğiniz her yerden sulama işlevlerini izleyebilir, dilediğiniz gibi açıp- kapayabilir ve programlamasını yapabilirsiniz. Akıllı sulama sistemlerinin kurulumu oldukça kolaydır. Ve istenilen her an, her yerden kontrol sağlar.

Yağış sensörü, sisleme sensörü gibi farklı modüller kullanılarak, tarlalar ve seralarda verim elde etmenizi sağlar. Isıtma sistemleri, soğutma sistemleri, gübreleme, gölgelendirme veya aydınlatma sistemleriyle kombine olarak kullanılabilen akıllı sistemler, havalandırma fonksiyonlarıyla da tüm üretim alanlarında konfor, güven ve verim sağlar.

Havanın ve toprağın nemini, sıcaklığını ölçebilen akıllı sulama sistemleri, mobil cihazlardan değerlendirme yapılarak, sistemin istenildiği gibi kullanılabilmesini, sulamanın ideal ve programlanabilir biçimde yapılmasını sağlar.

Akıllı Sulama Sistemi Konforu

Tarlaya gitmeye gerek kalmadan teknolojik donanımları ile sulama işlemini en kaliteli şekilde yapan akıllı sulama sistemleri, damlama veya spring sulama sistemlerinde kullanılabilir. Her alana rahatlıkla ve hızlı şekilde kurulumları yapılan akıllı sistemler, cep telefonları ve bilgisayarların yanı sıra TV’den de kontrol edilebilir özellikler sunar.

Dünya’nın herhangi bir yerinden kontrol edebilir, istediğiniz zaman sistemi çalıştırabilirsiniz. Aydınlatma, sulama, havalandırma, sisleme, gölgelendirme, ısıtma veya soğutma işlemlerinin tamamını programlayabilir ve otomatik çalışmasını sağlayabilirsiniz.

İstediğiniz zaman sistemi yönetebilir, program dizilimlerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Akıllı sulama sistemleri, tasarruflu ve ekonomik sulama sağlarken, enerjiden de avantaj elde etmenizi sağlar. Ürün kalitesinde, veriminde başarı sağlayan akıllı sistemler, hava, su ve iklim değerlerine göre en ideal sunumu yapar. Böylelikle toprağın ihtiyacına göre sulama yapabilir, ürünlere zarar gelmeden kullanım sağlayabilirsiniz.

Her mevsim kullanım konforu ve uzun ömürlü kullanım avantajları sağlayan sistem, haftalık- aylık veya sezonluk programlama seçeneklerinin yanı sıra günlük veya yıllık ayarlama modülleri sunar. Yüksek teknolojiler ve global standartlarda imal edilen akıllı sulama sistemleriyle hizmet veriyor, profesyonel hizmet kalitemiz ile tüm yeşil alanlarınızda konfor ve rahatlık sağlıyoruz.

peyzaj ve proje tasarım reel sulama ankara türkiyeOtomatik Sulama Sistemi Fiyatları

Firmamız en ekonomik fiyat avantajları ve yüksek kalitede ürün sunumlarıyla faaliyet gösteriyor. Püskürtme sulama sistemleri veya damlama sulama sistemlerinde, her alana uygun tasarımlar için öncelikle keşif servisimizle hizmet sunuyoruz. Ardından proje ve planlama çalışmaları ile kullanılacak olan sistem ve ekipmanlara göre belirleme yapıyor ve kurulum edilecek donanımlara göre fiyat belirlemesi yapıyoruz.

Sensörler, akıllı sulama teknolojileri, boru hatları, bağlantı öğeleri, kurulum teçhizatları ve işçilik gibi unsurlara göre proje aşamasında fiyatları sunuyoruz. Uluslararası kalite standartlarında üretilen sulama sistemi ekipmanları ve sektörel deneyimimiz ile nitelikli iş sunumu yapıyor, cazip fiyatlarımız ile ekonomik avantaj sunuyoruz.

 

 

Reel Sulama ve Peyzaj Sistemleri

Telefon hatlarımızdan iletişim sağlayabilir, online sistem üzerinden bizlere erişim sağlayarak otomatik sulama sistemleri ve akıllı sistemler hakkında fiyat bilgisi alabilir, keşif için randevu oluşturabilirsiniz.

Ankara’dan tüm Türkiye’ye hizmet veriyor, otomatik sulama sistemlerinde yüksek kalite ve güvenilir ürün tasarımlarıyla faaliyet gösteriyoruz. Whatsapp hızlı erişim sistemimizden bizlere ulaşabilir, tüm alanlar için sulama sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

Otomatik sulama sistemleri, peyzaj, park ve bahçe mimari, süsleme ve inşaat çalışmalarımız ile kent estetiğine katkı sağlıyor ve tarımsal alanlarda yüksek verimli üretimler için modern teknolojiler sunuyoruz.

Kullanım alanlarına göre sulama sistemi belirlemek ve en nitelikli donanımlardan yararlanmak için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Akıllı sulama sistemleri ile meyve ve sebze yetiştiriciliği, fidancılık, tarla üretimleri, bağ üretimlerinde kalite ve verimlilik elde ederken, tasarruf ve kazançlı avantajlar elde edebilirsiniz.

 

Theme Image

   
Park Bahçe Sulama alanında akıllı teknolojiler sayesinde ekonomik ve zamandan tasarruf edilerek damlama, spring, gibi çeşitli sulama araçlarının satışı ve kurulumunu üstlenmekteyiz!   
   
Tüm sulama sistemleri hakkında bilgi veya teklif almak için randevu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!   
   
Otomatik sulama sistemlerini rain braid sulama sistemlerini kullanarak satışını ve kurulumunu yapmaktayız!   

Otomatik sulam Sistemleri Hakkında Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz
Otomatik sulama sistemleri ve araçları satış ve kurulumunu reelsulama olarak üstlenmekteyiz
Hızlı Randevu İçin
Bahçenizi daha güzel hale getirebilmemiz için hızlı randevu alın

İstek Talep Formu

WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim