Otomatik Sulama Sistemleri
Anafartalar mah. Şehit Yaşar Akanel Sok.
No 3/409

Reel Sulama Sistemleri

2000 yılında kurulan firmamız, otomatik sulama sistemleri ve profesyonel yeşil alan uygulamalarında hizmet veriyoruz. Firmamız Caner Şahin önderliğinde kurulmuş olup, her biri alanında uzman ekibimiz ile hizmet kalitesi sunuyoruz.

Güvenilir ve kaliteli iş sunumu, global standartlarda imal edilen ürünler, sıra dışı tasarımlar ve en hızlı sürede sistem kurulumlarıyla faaliyet gösteriyoruz. Bahçe tasarımları ve inşaat hizmetleriyle, Türkiye’nin tüm bölgelerine faaliyet sunuyoruz.

Reel Sulama Gelişim Süreci

Referanslarımız ve memnuniyetini sağladığımız müşterilerimizle, yepyeni teknolojiler ve modern tasarımlar ile otomatik sulama sistemleri, çevre düzenleme ve yeşil alan kurulumlarında profesyonellik sunuyoruz. Doğa dostu ve tabiata katkı sağlayan yeşil çalışmalarımız ile Reel Sulama Peyzaj ve İnşaat firması olarak hizmet sunuyoruz.

Reel Sulama Sistemleri, 2007 yılında gelime ve büyüme süreciyle alanda etkin firma olmuştur. 2017 yılında ise yükselişe geçen firmamız, Ankara merkez ofisi ile ülkenin lider firmaları arasında yer alıyor. Tedarikçi firmalarımızı özenle seçiyor, global standartlarda ürün sunumları ile tüm alanlarda yüksek kalite ve konfor sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

reel sulama peyzaj inşaat sulama

2000
BAŞLANGIÇ
2000 Yılında kurulan şirketimiz bu güne kadar yaptığı çalışmalarla adını sektöründe duyurmuş ve daima öncü bir firma konumuna sahip olmuştur
2007
GELİŞME VE BÜYÜME
Teknolojinin gelişmesi ve rekabetin arttığı bir piyasada ayakta durarak yeni teknolojileri olumlu kullanma şansına sahip olan tek firma olarak kendini kanıtlamıştır
2017
YÜKSELİŞ
Yepyeni konsepti ve yeni yüzü ile müşterilerine daha kaliteli hizmetmeti sunmak için sürdürebilir ve teknolojiyi de katarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerlemekteyiz

Projelerimiz

Otomatik sulama sistemlerinde yeni nesil teknolojiler ve tüm alanlara uygulanabilir konforlu sistemler ile nitelikli projeler sunuyoruz. Bahçe bakım ve düzenleme, yeşil alan kurulumları, peyzaj mimarisi ve inşaat hizmetlerimiz ile çok özel tasarımlar ve uygulamalar sunuyoruz.

Referans ağımız kamu kurumları ve özel şirketlerin yanı sıra bireysel müşterilerden oluşuyor. Toprak Mahsulleri Ofisi, Türk Hava Yolları, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı gibi pek çok kurum ve kuruluşa etkin hizmetler sunuyoruz. Yeşil alan tasarımlarından çevre düzenleme etkinliklerine dek profesyonel ürün sunumlarıyla yepyeni projeler üretiyoruz.

Hizmetlerimiz

Reel Sulama Sistemleri olarak, yeşilin olduğu her yerde hizmet veriyor ve istenilen tüm alanları yeşil formlara bürüyoruz. Yeşil alan çalışmalarında; bitkilendirme, çim ekimi veya dikimi, dikey bitki çalışmaları, peyzaj çalışmaları gibi çok sayıda hizmet seçeneği sunuyoruz.

Reel Sulama Peyzaj ve İnşaat çalışmalarımız arasında;

  • Otomatik sulama sistemleri
  • Bahçe bakım ve düzenleme
  • Tasarım ve çevre düzenleme
  • Sprink sulama sistemleri
  • Püskürtme sulama sistemleri
  • Çim ekimi ve yeşil alan
  • Damla sulama sistemleri
  • Alın kaynak
  • Elektro füzyon kaynak

Seçenekleri bulunuyor. Uluslararası ürün ve sistem çeşitliliği, kaliteli ve güvenilir ürün sunumlarıyla, Türkiye’nin lider firması olarak faaliyet gösteriyoruz. Özellikle otomatik sulama sistemlerinde 100’den fazla ürün çeşitliliği ile tüm profesyonel alanlarda, bireysel ve ticari alanlarda sulama sistemleri dizayn ediyoruz.

Keşif servisimiz, tasarım ve proje ekibimiz, imalat ve kurulum kadromuzun yanı sıra teknisyen ve mimarlarımız ile faaliyet gösteriyoruz. Hem Ankara hem de Türkiye’nin tüm şehirlerinde park ve bahçe yapımı, peyzaj ve çevre düzenleme faaliyetleriyle hizmet sunuyoruz.

Uzman Kadro, Güvenilir Hizmetler

2000 yılında bu yana profesyonel hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyet sağlayan firmamız, pek çok kentte şehir hastaneleri, belediye alanları ve kamusal alanlarda yeşil alan projeleri ile doğaya muazzam katkılar yapmıştır.

Bahçe ve inşaat çalışmaları, bahçe bakım ve düzenleme, fidan dikimi, çim alan oluşturma ve otomatik sulama sistemlerinde uzman kadromuz ile güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Sektörde lider firmamız ve alanında uzman kadromuz ile otomatik sulama sistemlerinde yüksek kalitede hizmet ve global teknolojiler sunuyoruz. Satış ve teknik destek, satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti sağlayan güvenilir faaliyetlerimiz ile Ankara’nın lider firmasıyız.

Bahçe tasarım ve bakım, bahçe süsleme, ürün satış hizmetleri, peyzaj proje ve profesyonel uygulamalar ile nitelikli hizmetler sunuyoruz. Online sistemimizden randevu oluşturabilir, telefon hatlarımızdan veya Whatsapp erişim sistemimizden bizlere hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Hem projelerimiz inceleyebilir hem de alanlarınız için şahane tasarımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir hizmetler, kaliteli ürün sunumları, uzun ömürlü kullanım avantajlarıyla satış, imalat ve kurulum hizmetleri veriyoruz.

CANER ŞAHİN

Reel Sulama kurucusu. Deneyimli kadromuz ve tecrübemiz ile hizmetlerimiz otomatik sulama sistemleri montaj, teknik destek ve satış, bahçe tasarım, bakım, süsleme, ürün satışı, peyzaj proje ve uygulamaları ile bize güvenebilirsiniz.

Tüm Park Bahçe Projelerinizi Yapıyoruz

Peyzaj tecrübelerimizi hayata geçirebilmek bizim için önemli. Tüm projelerimizi görebilir ve bizden teklif talep edebilirsiniz. Dilerseniz online randevu ile ziyaretinize gelebilriz.

 

Tekliflerimzi için iletişim kurun:

Hızlı, güvenilir ve kalite
Garantili Ürün ve Kurulum
Uzun ömürlü ürünler

Mağzamızı Ziyaret Edin

Cazip Fiyat Garantisi ve Nitelikli Sistem Tasarımları

Dünya’nın en seçkin markaları ile ürün ağımızda binlerce seçki sunuyoruz. En ekonomik fiyat seçenekleri ve yüksek kalitede imal edilen ürün seçenekleri ile geniş ürün yelpazemizi inceleyebilir hem ürün siparişi hem de sulama sistemi siparişi verebilirsiniz.

Otomatik sulama sistemlerinde özel ve belediye alanları çevre düzenleme ekipmanlarında cazip fiyat garantisi sunuyoruz. Keşif, tasarım ve kurulum hizmetleri, sulama sistemi profesyonel ürün seçenekleri ile tüm yeşil alanlarda eksiksiz hizmet sunuyoruz.

Alan ve toprak analizi, drenaj işlemleri, kazı- dolgu ve kepçe işlemleri, inşaat hizmetleriyle birbirinden farklı tasarımlar, hizmetler sunuyoruz. Mimar ve teknisyen kadromuz ile değerlendirme, proje oluşturma ve 3 boyutlu grafik çalışmalarımız ile tüm uygulamalarda yüksek kalite sunuyoruz.

+ Bahçe Tasarım
% Müşteri Memnuniyeti
m2 Yeşil Alan Çalışması
+ Proje Yapımı

Akıllı Sulama Sistemleri

Yeni nesil sulama sistemleriyle tüm yetiştirme alanlarında profesyonel tasarımlar sunuyoruz. Yüzlerce otomatik sulama sistemi ve modern teknolojiler ile güncel ürünler, ekipmanlar sunuyoruz. Suyun akıllı yönetimini sağlayan donanımlarımız ile tasarruf ve verim elde etmenizi sağlıyoruz.

Tarımsal alanlar, bahçe ve park alanları, mahsul ve fidan yetiştiriciliği alanlarında akıllı sulama sistemleriyle yüksek verim elde etmenizi sağlıyoruz. Akıllı sulama sistemleri, uluslararası standartlarda imal edilen ürün seçkileri ve firmamızın hizmet kalitesiyle eksiksiz ve bütünsel şekilde dizayn ediliyor.

Düz ve eğimli alanlar, özel bahçeler, ticari alanlar, belediye alanları, parklar, mesire alanları ve piknik yerleri gibi tüm yeşil alanlarda akıllı sulama sistemi tasarımları, ürün tedariği, onarım ve bakım hizmetleri ile faaliyet gösteriyoruz.

Reel Sulama Peyzaj ve İnşaat hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezlerimizden iletişim sağlayabilir, Whatsapp hızlı erişim sisteminden veya online randevu sistemimizden erişim sağlayabilirsiniz. Keşif ve proje hizmetlerimizden yararlanmak veya kendi tasarımlarınızın en kaliteli biçimde uygulanması için doğa dostu sistemlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Ankara’nın en etkin ve lider firması olarak tüm Türkiye’ye hizmet sunuyoruz.

Referanslarımızdan Bazıları

Peyzaj, Sulama, Otomatik Sulama sistemleri, Çim, Bahçe yapımı, Peyzaj mimari tasarım, Bahçe sulama uygulama ve montaj çalışmalarımızı yaptığımız bir kaç Referanslarımız
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim