Otomatik Sulama Sistemleri
Anafartalar mah. Şehit Yaşar Akanel Sok.
No 3/409
07 Eki 2018
Sulama Sistemleri

Sulama Sistemleri

Bir bahçenin güzel görülmesini sağlayan en önemli etkenlerinden biri bahçenin iyi ve doğru yöntem sulama sistemi ile sulanmasından geçmektedir. Yanlış, fazla ya da yetersiz şekilde sulanan bahçelerin güzel görülmesi mümkün olmamaktadır. Bu sebeple de özellikle büyük hektara sahip olan bahçeler için, bahçenin tipine, ürünlere, çiçeklere ve de bahçe boyutuna göre sulama sistemleri de farklılık göstermektedir. Tüm bu sulama sistemlerini bünyesinde barındıran firmamız sayesinde sizlerde kısa sürede herkesi hayran bırakacak güzel bahçelere sahip olabilirsiniz.

Read More

09 Tem 2018
Çim Sulama Sistemleri - Reel Sulama - Ankara - Türkiye

Çim Sulama Sistemleri

Yemyeşil görüntüsüyle park, bahçe ve meydan gibi pek çok yerde eşsiz bir güzellik yaratan çimler özellikle sıcak ve yağmurun çok az yağdığı dönemlerde suya ihtiyaç duyar. Sulanmayan çimler ise zaman içerisinde sararıp kuruyabilir ve çevreye verdiği güzellik son bulabilir. Park, bahçe ve benzeri alanların her zaman yemyeşil kalabilmesi için çim sulama sistemlerine gereksinim duyulur. Reel Sulama, otomatik sulaam alanında faaliyet gösteren firmamız, 2000 yılından itibaren artan bir tecrübe ve mükemmel çözüm ve hizmet kalitesiyle sunduğu sulama çözümleri ile çimlerin olduğu her yer her daim yemyeşil kalır. Her zaman yemyeşil alanların korunmasında önemli hizmetler sunan firmanın konuyla ilgili olarak pek çok pratik çözümler içeren hizmetleri bulunmaktadır.

Read More

07 Tem 2018
Otomatik Sulama Sistemi Nedir - Reel Sulama peyzaj inşaat - ankara - türkiye

Otomatik Sulama Sistemi Nedir ?

İster büyük bir bahçe, ister küçük bir teras olsun, bitkiler ve çiçeklerle süslenmiş bir açık alanın sahibi, çoğu zaman yaz tatilleri gibi yokluk dönemlerinde suyla nasıl başa çıkılacağı sorunuyla karşı karşıyadır: Çözüm otomatik sulama sistemleri ile ilgilidir ve bu konuda profesyonel malzeme ve ekipmanlarımızla her zaman firmamız çözüm üretmektedir.
Read More

06 Tem 2018
Bahçe Sulama Sistemleri Fiyatları - reel sulama peyzaj - ankara - türkiye

Bahçe Sulama Sistemleri Fiyatları

Modern hayatın getirisi olan apartman ve site kullanımı ile müstakil eve sahip olmak bir lüks haline gelmiştir. Günlük yaşantının koşturmacası, sıkıntısı ve stresi arasında müstakil bir ev ve bahçe sahibi olmak büyük bir avantaj niteliğindedir. Bahçe düzeni ile uğraşmak yeşillikler içerisinde sahip olunan kötü nitelikte enerjiyi boşaltmak için bir yöntemdir.

Read More

21 Haz 2018
Alın Kaynak- reel sulama peyzaj - inşaat - ankara - türkiye

Alın Kaynak Sistemi

Alın Kaynak Nedir?

Borular farklı ölçülerde ve kalınlıklarda yaşamın çeşitli alanlarında kullanılıyor. Bu boruların üretimi ve kullanıma hazır hale getirilmesinde de çeşitli makinelerden ve tekniklerden faydalanarak daha sağlıklı tesisatların oluşturulmasını sağlıyoruz. Alın kaynak ile birleştirilecek olan borularda bulunması gereken özellikleri bilerek dikkatli bir çalışma yürütüyoruz. Bu kaynak makinesinin oldukça etkili bir şekilde kullanılması için de profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Read More

WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim