Otomatik Sulama Sistemleri, Peyzaj, Park Bahçe Mimari, Süsleme ve İnşaat
Anafartalar mah. Şehit Yaşar Akanel Sok.
No 3/409

Boruların etkili bir şekilde kaynatılması, kullanımının da daha pratik ve sağlıklı bir şekilde olması için alın kaynak teknolojisinden en etkili şekilde yararlanıyoruz. Alın kaynak yapımında kullanılan ürünler ve kullanım şekli ise büyük bir titizlikle takip edilerek uygulanıyor. Makine gövdesi, iki parça boru, ısıtıcı, traşlama sistemi, hidrolik ünite, temizleme solüsyonu kullanılarak alın kaynak uygulaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılıyor.

Alın Kaynak Nedir?

Borular farklı ölçülerde ve kalınlıklarda yaşamın çeşitli alanlarında kullanılıyor. Bu boruların üretimi ve kullanıma hazır hale getirilmesinde de çeşitli makinelerden ve tekniklerden faydalanarak daha sağlıklı tesisatların oluşturulmasını sağlıyoruz. Alın kaynak ile birleştirilecek olan borularda bulunması gereken özellikleri bilerek dikkatli bir çalışma yürütüyoruz. Bu kaynak makinesinin oldukça etkili bir şekilde kullanılması için de profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Alın Kaynak Nasıl Yapılır?

Yapılan kaynak işlemi ile boruların tek bir parça boru özelliğini kazanması sağlıyoruz. Alın kaynak yapımında adım adım tüm aşama titizlikle takip ediliyor. Alın kaynak makinesine yerleştirilen bu boruların birleştirileceği yani makine içerisine yerleştirilecek olan kısmın temizlenmesine özen gösteriliyor. Bu sayede işlemin sorunsuz ve kaliteli bir şekilde yapılmasını garantiliyoruz. Alın kaynak makinesi gövdesi üzerinde bulunan halka kelepçelerden ortada yer alan iki tanesi borunun düzgün durması için çok fazla sıkılmadan kullanılıyor.

damlama sulama sistemi reel sulama peyzaj ankara türkiye

damlama sulama sistemi reel sulama peyzaj ankara türkiye

Reel Sulama

Alın Kaynak

Reel sulam peyzaj, firması olarak Alın Kaynak sistemi için yapılması gereken tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve
uzman ekibimiz ile birlikte istenilen alana uygularız

ALın kaynak ile daha hızlı çözüm
Yuvarlak borular için en ideal sistem
Plastik boruların kaynak çözümü


Alın kaynak sistemi ile daha güvenilir ve daha uzun ömürlü kaynak ihtiyaçlarınız yapılabilir

Damlama Sulama da dikkat edilmesi gereken tek nokta borunun uygun kalınlıkta olması ayrıca damlama miktarının eşit ve yeteri kadar olmasıdır!

Alın Kaynak Sistemi Yapımı
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim