Otomatik Sulama Sistemleri, Peyzaj, Park Bahçe Mimari, Süsleme ve İnşaat
Anafartalar mah. Şehit Yaşar Akanel Sok.
No 3/409

Değişen yapılar nedeniyle artık evlerin yanında bahçelerin olması pek mümkün olmamaktadır. Eskiden her evin bir bahçesi olurdu. Şimdilerde ise binaların yanında yeşillik bir alan bile olmamaktadır. Ancak o eski evlerin verdiği sıcaklığı bu evler vermemektedir. Firmamız artık çok küçük dar alanlarda bile bahçe tasarım çalışması yapabilmektedir. Her eve bir bahçe sloganıyla daha yeşil alanlara kavuşmak artık daha kolay.

BAHÇE TASARIM

            Bahçe tasarım alanında uzman ekipler tarafından her mekana uygun bir bahçe çıkartır. Dar ve geniş alanlar en kaliteli şekilde kullanılarak güzel bir bahçe ortaya çıkar. Peyzaj çalışmaları yaparak bahçeler daha da güzel bir hale gelmektedir. Bahçeler için sulama sistemleri bu firmada satılmaktadır. Ayrıca sadece yeni yapılacak bahçeler için değil önceden var olan bahçe bakım işleri de firma tarafından yapılmaktadır. Bahçe bakım en önemli işlerden birisidir.

BAHÇE BAKIM

Bir bahçe bakım doğru bakılmadığında ne pahalı bitkiler dikilse bile kötü sonuçlar ortaya çıkacaktır. eğer bahçe konusunda bir bilgi sahibi değilseniz bu işi alanında uzman ekiplere bırakınız. En iyi sonucu alacaksanız. Her bahçeye özel bahçe tasarım yapılmaktadır. Bir birinden farklı yemyeşil bahçeler sizin olabilir. Bahçe tasarım ile birleşen peyzaj tasarımı ve bitkiler sizle için burada özenle bulunmaktadır. Artık eski zamanlardaki her evin bir bahçesi olabilir. Büyük konutlarda yaşayanlar içinde bahçe kısmındaki boşluklar en iyi şekilde tasarlanarak kullanışlı çocukların bile oynayabileceği bir bahçe ortaya çıkabilir.

bahce tasarım ve bakım reel sulama peyzaj tasarım ankara türki

Theme Image

Bahçe Tasarım Ve Bakım Çalışmaları

Bahçelerinizi yeşil alana çevirmek ve tasarım ile birlikte huzur bulabileceğiniz yaşam alanlarına çeviriyoruz. Sizde bahçenizi yeniden yaptırmak veya hazır olan bahçenizi akıllı sulama teknikleri veya farklı süsleme teknikleri ile daha farklı alanlara çevirebilirsiniz

  Bahçenizdeki yaşam alanını farklılaştırın
Yeşil Alanlarınızın yok olmasına izin vermeyin
Yeşil alanlar sayesinde doğanın nem dengesi düzelsin
Park ve Bahçelere akıllı sulama sistemleri ile ömrünü uzatın
Akıllı otomarik sulama teknikleri ile bahçenizin ömrünü uzatıyoruz

Bahçeniz için bizi arayınız
Bahçe tasarım ve peyzaj çalışmaları ile çevrenizin daha doğal olmasını sağlayabiliriz. Hızlı İletişim İçin
Hızlı Randevu İçin
Bahçenizi daha güzel hale getirebilmemiz için fizibilite çalışmaları için randevu alabilirsiniz
Bahçeniz İçin En Güzel Olanı Hayatınıza Katıyoruz
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim